GEZENBEBE.COM

Yaşam kaliteinizi ve bebeğinizin rahatını artırmak amacı ile Medizane A.Ş. çatısı altında başlayan yolculuğumuz Gezenbebe.com ile devam ediyor. Sizleri ve bebeklerinizi dünya pazarında lider uluslararası markalarla (Inglesina, Doona, Dr. Fischer, Sock Ons) buluşturmaktan ve Gezenbebe.com’u sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bebeklerinizin size en çok ihtiyacı olduğu zamanlarda sizin de bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olacaktır. Aile olarak bir bebeği büyütürken çeşitli zorluklarla karşılaşırsınız ve onun ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılayabileceğiniz markalara ihtiyaç duyarsınız. Beslenmesi, sağlığı, konforu derken o kadar çok ayrıntı devreye girer ki bazen sadece ‘keşke şu üründen olsaydı’ diyene kadar ona ihtiyaç duyduğunuzun farkında olmazsınız.

Gezenbebe.com, siz keşke demeyesiniz diye bebeğinizle vakit geçirirken sizi memnun edecek ürünleri tek bir site üzerinden, özel olarak listelediği ve kategorize ettiği sunumlar ile evlerinize taşıyor. Bebeklerini her yere beraberinde götürmek isteyen aileler için şıklık, pratiklik, güvenlik ve konforda son nokta bebek arabaları, mama sandalyeleri, araç koltukları içerisinden öncelikli olarak yaşam tarzınıza uyanı daha sonra da sizin de zevkinize ve tarzınıza hitap edecek ürünü seçebilme imkanına sahipsiniz.

SAGLIKLIGOZ.COM

Dünyanın gerçekliğine açılan bir kapı sunar gözlerimiz bize. Her noktayı, her ayrıntıyı, her güzelliği gözlerimiz ile fark ederiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi oluşabilecek kazalardan korumak için de gözümüzü dört açmamız gerekir. Kimi zaman bakmak yetmez; gerçekten görmek, anlamak için çabalarız. Bu çabalardan maksimum seviyede verim alabilmek için de önceliğimiz göz sağlığımız olmalıdır.

Doktorların da tavsiyesi olan, klinik ortamda testleri sağlanarak raflara konulan Sağlıklı Göz ürünleri ile göz sağlığınızı koruyabileceğiniz takviye edici gıdalar evlerinize kadar kolayca ulaşıyor. Bu ürünlerin en önemli özellikleri sadece gözleriniz için değil, tüm bedeniniz için sağlığınıza destek olacak içeriklere sahip olmasıdır. Saglikligoz.com çatısı altında; klinik sonuçların yönlendirdiği ve göz doktorlarımızın tavsiye ettiği, kendinize ve bebeğinize gözünüz gibi bakmanızı sağlayan ürünlerimizle yaşam kalitenizi üst düzeye getiriyoruz.

INGLESINA

Ürünlerimiz anne ve babaların bebekleriyle seyahat ederken ihtiyaç duydukları bütün kaliteli ve pratik ürünlerdir. Ancak baston puset ve baston puset arabası tasarımları da bulunmaktadır. İkiz çocuk sahibi olan aileleri de düşünerek ikizlerin ikisinin de konforunu sağlayabileceği ikiz bebek arabaları da üretmiştir. Bunların yanı sıra ergonomik mama sandalyeleri ile bebekler sofralarda ailelerinin yanında mutlu ve güvenli bir şekilde yemeklerini yiyebilsinler diye en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Araçlar da bebeklerin seyahatini kolaylaştırmak için ise oto koltuğu seçenekleri de mevcuttur.

Tasarım seviyelerini en üste taşıyarak ev ve çocuk serisi olan M’Home ürünlerini incelediğinizde Inglesina markasının ne kadar harika ürünler yaratmış olduğuna siz de şahit olacaksınız. Ürünlerinde modernliğin çizgilerini koruyan ama aynı zamanda geçmişin klasik tarzını da aynı çizgiye yerleştirebilen ürünler ortaya çıkardı. Zarafet ve konforu bir arada ürünlerine yansıttığı için birçok aile tarafından da tercih edilmektedir.

DOONA

Doona’nın üreticisinin açıklamasına göre bu ürünü ortaya çıkarmasındaki en büyük etken ebeveynlere pratiklik konusunda ilham vermektir. Kullanımının kolaylığı ve pratikliği ile bu tarz işlere daha az vakit ayırarak çocuğunuza daha çok zaman ayırabilmeniz için size fırsat veriyor. Ayrıca Doona ürünlerinin tasarımları gerçekleştirilirken güvenli olması da en büyük kıstas olmuştur. Bu ürünler ile hem bebeklerin hem de ailelerin hayatları kolaylaşmaktadır.

Doona ürünlerinde bebek arabaları ve pusetleri bulabilirsiniz. Ayrıca bunların yanı sıra bebek arabalarınız ve pusetleriniz için ekstra aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. Isofix Baza da ürünleri arasında yer almaktadır ve bebeklerinizin rahat bir yatış pozisyonu alarak sağlıklarını koruyan bir konfor sunar. Dünya standartlarına göre yapılan incelemelerde ödül almış olan Doona markasını tercih etmek için doğru yerdesiniz.

DR.FISCHER

Dr. Fischer kendi sektörünün içerisinde yer alan en kaliteli markalardan bir tanesidir. Türkiye’de piyasada yer alan aynı kategorideki ürünlere göre çok daha avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Uzun ömürlü kullanımı olan ürünler de farkını ortaya koymasında oldukça etkilidir. Senelerdir sektörde bulunmanın getirdiği tecrübe ile son kullanıcının isteklerini tamı tamına karşılayabilecek ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Yılların verdiği deneyimin yanı sıra araştırma ve geliştirme çalışmaları ile mevcut ürünlerini daha da özel bir hale getirmek için her zaman çalışmaktadırlar. Üretilen ürünler her zaman laboratuvar ortamlarında özel olarak test edilerek, kalitesi kanıtlandıktan sonra piyasaya sürülmektedir.