BEBEK ÜRÜNLERİ

Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz lider markalarla (Inglesina, Doona, Dr.Fischer) bebeklerinizin arabalarınızda yolculuk esnasında konforunu sağlayacak bebek arabaları, pusetler ve oto koltuklarının yanı sıra gündelik hayatta bebeğinizin rahatça kullanabileceği bir çok ürün de sizleri bekliyor. Dışarıda yürürken bebeğinizi sitemizdeki Inglesina Front kanguru ile rahatça taşıyabilirsiniz. Bebek standları, seyahat yatakları, yazın bebeğinizi böceklerden koruyacak sineklikler, yağmurdan koruyacak yağmurluklar gibi ürünlerin hepsi site üzerinde sizleri bekliyor.

Bebekleriniz için en güzel ve kaliteli ürünleri almak istediğinizi biliyoruz. Ancak hem uygun fiyatlı hem de tam ihtiyacınızı karşılayacak ürünler bulmanın ne kadar zor bir süreç olduğunun da farkındayız. Bu nedenle bebeklerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara almak isteyen aileler için çalışmaya devam ediyoruz.

SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Dünyanın gerçekliğine açılan bir kapı sunar gözlerimiz bize. Her noktayı, her ayrıntıyı, her güzelliği gözlerimiz ile fark ederiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi oluşabilecek kazalardan korumak için de gözümüzü dört açmamız gerekir. Kimi zaman bakmak yetmez; gerçekten görmek, anlamak için çabalarız. Bu çabalardan maksimum seviyede verim alabilmek için de önceliğimiz göz sağlığımız olmalıdır.

Doktorların da tavsiyesi olan, klinik ortamda testleri sağlanarak raflara konulan Sağlıklı Göz ürünleri ile göz sağlığınızı koruyabileceğiniz takviye edici gıdalar evlerinize kadar kolayca ulaşıyor. Bu ürünlerin en önemli özellikleri sadece gözleriniz için değil, tüm bedeniniz için sağlığınıza destek olacak içeriklere sahip olmasıdır. Saglikligoz.com çatısı altında; klinik sonuçların yönlendirdiği ve göz doktorlarımızın tavsiye ettiği, kendinize ve bebeğinize gözünüz gibi bakmanızı sağlayan ürünlerimizle yaşam kalitenizi üst düzeye getiriyoruz. Bunun yanı sıra bebeklerimizi de tabii ki unutmuyoruz ve onların gözleri ve burunlarının temizliği ve hijyeni için üst düzey ürünlerle yanınızda oluyoruz.