GEZENBEBE.COM

Yaşam kaliteinizi ve bebeğinizin konforunu arttırmak amacı ile Medizane A.Ş. çatısı altında başlayan yolculuğumuz Gezenbebe.com ile devam ediyor. Sizi ve bebeğinizi dünya pazarında lider uluslararası markalarla (Inglesina, Doona, Aqua Scale, Dr. Fischer, Sock Ons) buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Bebeğinizin size en çok ihtiyacı olduğu zamanlarda sizin de bir kurtarıcıya ihtiyacınız olacaktır. Anne ve baba olarak bebeğinizi büyütürken çeşitli zorluklarla karşılaşırsınız ve onun ihtiyaçlarını en pratik şekilde karşılayabileceğiniz markalara ihtiyaç duyarsınız. Beslenmesi, sağlığı, konforu derken o kadar çok ayrıntı devreye girer ki bazen sadece ‘keşke şu üründen olsaydı’ diyene kadar ona ihtiyaç duyduğunuzun farkında olmazsınız.

Gezenbebe.com, siz keşke demeyesiniz diye bebeğinizle vakit geçirirken sizi memnun edecek ürünleri tek bir site üzerinden, özel olarak listelediği ve kategorize ettiği sunumlar ile evlerinize taşıyor. Bebeklerini her yere beraberinde götürmek isteyen aileler için şıklık, pratiklik, güvenlik ve konforda lider bebek arabaları, mama sandalyeleri, araç koltukları vb. bebek ürünleri içerisinden öncelikli olarak yaşam tarzınıza uygun olanı daha sonra da zevkinize ve tarzınıza hitap edecek ürünü seçebilme imkanına sahipsiniz.

SAGLIKLIGOZ.COM

Dünyanın gerçekliğine açılan bir kapı sunar gözlerimiz bize. Her noktayı, her ayrıntıyı, her güzelliği gözlerimiz ile fark ederiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi oluşabilecek kazalardan korumak için de gözümüzü dört açmamız gerekir. Kimi zaman bakmak yetmez; gerçekten görmek, anlamak için çabalarız. Bu çabalardan maksimum seviyede verim alabilmek için de önceliğimiz göz sağlığımız olmalıdır.

Doktorların da tavsiyesi olan, klinik ortamda testleri sağlanarak raflara konulan Sağlıklı Göz ürünleri ile göz sağlığınızı koruyabileceğiniz takviye edici gıdalar evlerinize kadar kolayca ulaşıyor. Bu ürünlerin en önemli özellikleri sadece gözleriniz için değil, tüm bedeniniz için sağlığınıza destek olacak içeriklere sahip olmasıdır. Saglikligoz.com çatısı altında; klinik sonuçların yönlendirdiği ve göz doktorlarımızın tavsiye ettiği, kendinize ve bebeğinize gözünüz gibi bakmanızı sağlayan ürünlerimizle yaşam kalitenizi üst düzeye getiriyoruz.

INGLESINA

Dünyanın ilk bebek arabası üreticisi Inglesina, Avrupa’nın ve dünyanın en çok tercih edilen, en kaliteli ve pratik bebek ürünlerini üreten bir İtalyan markasıdır. “Küçük İngiliz” anlamına gelen adını, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin uzun yıllardır tercih ettiği bebek arabalarını üretmesinden almaktadır.

Ürünlerimiz anne ve babaların bebeklerini büyütürken ihtiyaç duydukları noktalarda çözüm yolları sunan kaliteli ve pratik ürünlerdir. Trilogy, Quad, Aptica ve Zippy Light model bebek arabaları ile anne & babaların, konforu ve pratikliği hissetmelerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Özel koleksiyonları ile sizleri canlı, heyecan verici ve bebeğinize odaklı bir dünyaya götürüyor. Maksimum konfor ve maksimum kullanışlılık sağlayan Inglesina koleksiyonları bebeğinizin güvenliğine ve sağlığına özen gösterirken, sizlere de şık ve zarif tasarımları ile özel bir ebeveyn deneyimi yaşatmaktadır.

Tasarım seviyelerini en üste taşıyarak ev ve çocuk serisi olan M’Home ürünlerini incelediğinizde Inglesina markasının ne kadar harika ürünler yaratmış olduğuna siz de şahit olacaksınız. Modernliğin çizgilerini koruyan ama aynı zamanda geçmişin klasik tarzını da aynı çizgiye yerleştirebilen tasarımları beğenilerinizi toplayacaktır. Zarafet ve konforu bir arada ürünlerine yansıttığı için birçok aile tarafından tercih edilmektedir.

DOONA

Doona’nın yaratıcısı, bu ürünü ortaya çıkarmasındaki en büyük etken olarak ebeveynlere pratiklik konusunda ilham vermek olduğunu belirtmiştir.

Doona, ebeveynler için yeni nesil, yenilikçi bir seyahat sistemidir. Saniyeler içerisinde bebek arabasından oto koltuğuna dönüşür. Bebek arabası ve oto koltuğunu tek bir sistemde toplayan Dünya’daki tek ürün olan Doona tasarımı bebeğinizden kopmadan güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Kullanımının kolaylığı ve pratikliği sayesinde bebeğinize daha çok zaman ayırabilmenize olanak sağlar. Doona oto koltuğuna dönüşen bebek arabası, bebeğinizi hem otomobil içinde, hem de otomobil dışında güvenli ve pratik bir şekilde taşıyabilme imkanı sağlar.

Güvenlik Doona için sadece dikkat edilmesi gereken bir nokta değil, aynı zamanda bakış açısının tam odağıdır. Doona ürünleri ailelerin mutluluğunu hedeflerken aynı zamanda güvenliği de en yüksek standartlarda korumayı hedeflemektedir.

Dünya standartlarına göre yapılan güvenlik testlerinden tam not almış, Yenilikçi Tasarım Ödülü sahibi olan Doona markasını tercih etmek için doğru yerdesiniz.

DR.FISCHER

Dr. Fischer kendi sektörünün içerisinde yer alan en kaliteli markaların başında gelmektedir. Türkiye’de piyasada yer alan aynı kategorideki ürünlere göre çok daha avantajlı fiyatlar sunan Dr. Fischer, uzun ömürlü kullanımı olan ürünleriyle de farkını ortaya koymaktadır. Senelerdir sektörde bulunmanın getirdiği tecrübe ile tüm kullanıcıların isteklerini tamamiyle karşılayabilecek ürünler geliştirmeye devam etmektedir. Yılların verdiği deneyimin yanı sıra araştırma ve geliştirme çalışmaları ile mevcut ürünlerini daha da özel bir hale getirmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Üretilen ürünler her zaman laboratuvar ortamlarında özel olarak test edilerek, kalitesi kanıtlandıktan sonra piyasaya sürülmektedir.