Medizane A.Ş. olarak “Önceliğimiz, Yaşam Kaliteniz.” mottosuyla 2013 den bu yana gerek ürünlerimizle, gerekse verdiğimiz kusursuz servis ile tüketicilerimizin yaşam kalitelerine katkıda bulunduk. Hizmet verdiğimiz alanda her zaman kaliteyi ön planda tutarak güvenilir bir marka haline gelmeyi başardık. Satışta ve satış sonrasında verdiğimiz kusursuz servis ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, ürünlerimizle evlerinde bulunduğumuz ailelerin olumlu hatırladıkları bir parçası olduk. Kurmuş olduğum dinamik ve profesyonel kadro, sorunsuz hizmet sunma isteğimizi başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde başarıya ulaşmak için sürekli gelişim içinde olmamız gerektiğinin farkındayız. Yerli üretimde Göz Sağlığı konusunda kendi markamız Sağlıklı Göz ürünleriyle dünyada önemli yerlere geleceğimiz bir Türk markası olarak ilk adımları atarken, ithal ürünlerde bebek arabası pazarında kısa sürede pazar liderliğine geldik. Geldiğimiz nokta bizleri ve siz değerli müşterilerimizi memnun etse de her zaman daha iyisine ulaşmak için farklı ve pratik çözümler bulmaya devam edeceğiz.

Bu iki başarılı hikayeyi Medizane A.Ş. çatısının altında saglikligoz.com ve gezenbebe.com olarak iki ana markada toplayarak herkesin kolayca ulaşmasını amaçlıyoruz.

Sizlerden gelen yorumlar ile her zaman gelişmeye açık ve ihtiyaçlarınızı anında yanıtlayabilen bir firma olarak yaşam kalitenize katkıda bulunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.